Blog Başlık

 • Ağustos 08, 2019

  Rahat ve konforlu Nomadic Republic halat sandalet çeşitleri, yaz aylarını daha zevkli ve neşeli geçirmenizi sağlar. Hafif malzemesi ile kolayca taşıyabileceğiniz sandaletler, ayağınıza yumuşak bir şekilde dokunur ve zarar görmenize neden olmaz.

  sandalet
 • Ağustos 06, 2019

  Yaz aylarının vazgeçilmez ayakkabılarından olan ip sandalet, konforu ve şıklığı ile pek çok kadın ve erkek kullanıcının en önemli tercihi olarak öne çıkar.

  sandalet
 • Temmuz 31, 2019 Nasıl Yapılır

  Nomadic Sandalet konforlu giyimi ve şıklığıyla ip sandalet modelleri arasında tasarım tesciline sahip tek marka olarak dikkat çekiyor.

  burqu.com’da, dünyaca ünlü ve dünyada pek çok insan tarafından tercih edilen Nomadic sandalet çeşitleri arasından bir tanesi mutlaka sizin giyim ve yaşam tarzınıza uyacaktır. Doğal malzemeden yapılan ve çevreye zarar vermeyen sandalet modelleri; güneşli havalarda, denizde, sahil yürüyüşlerinde, günlük aktivitelerde kullanılabilir.

  sandalet
 • Temmuz 23, 2019 Nasıl Yapılır

  Kıyafete göre takı seçimi kadınlar veya erkek fark etmeksizin şıklık kazandıran detaylarıyla önemli bir estetik kriterdir. Takı seçiminde dikkat edilmesi gereken bir kaç püf nokta vardır. Bu kriterlerin ilki, vücudun bir bütün halinde değerlendirilmesi ve en önemlisi giyilen kıyafetin türüdür.

  takı
 • Temmuz 19, 2019 Nasıl Yapılır

  Vücut tipinize göre bikini modelleri arasından bir seçim yaparak tatilde en keyifli anlarınızda rahat ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Beden ölçüleri, kalça yapısı ve göğüs bedeni bikini modellerinin seçiminde ana kriterlerdendir.

  bikini, mayo, bikini modelleri, mayo modelleri, swimwear
 • Temmuz 17, 2019 Nasıl Yapılır

  Moda değerini sadeliğinden alan hasır set trendi özellikle yaz aylarının gözdesi olmaya devam ediyor. Doğal, otantik ve estetik bir görünüme sahip olan hasır çantalar kadınların pek çok ortamda rahatça kullanabileceği çanta türlerinden biridir. Modernliği ve yerelliği bir arada taşıdığı için hasır çanta modelleri, farklı kompozisyonlar oluşturmanızı sağlar.

  hasır çanta, hasır set, hasır şapka, otantik çanta