GİZLİLİK İLKELERİ

Gizlilik İlkeleri bu web sitesini kullandığınızda 'e verdiğiniz bilgileri NOMADİCTURKİYE'nun nasıl koruduğu ve kullandığını açıklar. NOMADİCTURKİYE, web sitesi kullanıcılarının gizliliğini korumayı amaçlamaktadır. Web sitesini kullanırken sizden bazı kişisel bilgileriniz talep edildiğinde bu bilgilerin sadece bu dokümanda tanımlandığı şekilde kullanılacağından emin olabilirsiniz.

NOMADİCTURKİYE gizlilik ilkeleri üzerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir. Değişiklikleri bu sayfa üzerinden takip edebilir, değişikliklerin sizin için uygun olup olmadıklarını görebilirsiniz.

 Topladığımız Bilgiler

Aşağıdaki bilgileri sizden alıyor olabiliriz:

-İsim

-E-posta adresi de dahil olmak üzere iletişim bilgileri

-Posta kodu, ilgi alanları ve tercihleri gösteren demografik bilgiler

-Müşteri araştırmaları ve/veya promosyon teklifleriyle alakalı diğer bilgiler.

-Sizden aldığımız bilgileri ne yapıyoruz?

Sizlerin ihtiyaçlarını daha iyi anlayabilmek ve size daha iyi hizmet sunabilmek için aldığımız bu bilgileri aşağıdaki şekillerde kullanıyoruz:

-Şirket içi raporlama,

-Yeni ürünler, özel promosyonlar ya da ilgilenebileceğinizi düşündüğümüz bilgileri sizlerle paylaşmak için bize verdiğiniz e-posta adresinize gönderilmek üzere periyodik e-posta mesajları hazırlamak,

-E-posta, telefon ya da faks yoluyla size ulaşarak pazar araştırması yapmak ve web sitesini kişiye özel hale getirmeye yönelik bilgi toplamak.

 

Güvenlik

NOMADİCTURKİYE bilgilerinizin güvenliğini korumayı taahhüt eder. Çevrim içi toplanan bilgilerin yetkili olmayan kişilerin eline geçmesi ve kullanılmasını önlemek üzere gerekli fiziksel, elektronik ve yönetimsel önlemler tarafımızca alınmıştır.

Diğer Sitelere Verilen Bağlantılar

Web sitemiz başka web sitelerine bağlantılar içeriyor olabilir. Ancak bu linkleri kullanarak sitemizden ayrıldığınızda, diğer sitelerin üzerinde hiç bir kontrolümüzün olmadığını bilmeniz gerekir. Bu nedenle, NOMADİCTURKİYE Gizlilik İlkeleri'ne bağlı olmayan bu sitelere verdiğiniz bilgilerin gizliliğinin korunması ve kullanımından NOMADİCTURKİYE sorumlu değildir. İlgili sitelerin gizlilik politikasını incelemenizi bilgilerinizi paylaşırken dikkatli olmanızı öneririz.

Kişisel Bilgilerinizin Kontrolü

Kişisel bilgilerinizin toplanmasını ve kullanılmasını aşağıdaki yöntemlerle sınırlamayı seçebilirsiniz:

Web sitesinde kişisel bilgileri içeren bir form doldurmanız istendiğinde formun altındaki minik kutucuğu işaretleyerek bilgilerinizin doğrudan pazarlama faaliyetleri için kullanılmasını istemediğinizi belirtebilirsiniz.

Daha önce bu işaretlemeyi yapmayarak, doğrudan pazarlama için bilgilerinizin kullanılmasına izin verdiyseniz fakat sonradan fikrinizi değiştirdiyseniz bize aşağıdaki adresten ulaşarak bu izni iptal edebilirsiniz: "[email protected]"

İzninizin olması veya kanunen buna yükümlü olduğumuz haller dışında kişisel bilgilerinizi üçüncü şahıs veya kurumlarla dağıtım, satış ve/veya kiralama yöntemi ile paylaşmıyoruz. d Kabul ettiğiniz takdirde, üçüncü şahıs ve/veya kurumlara ait ilgilenebileceğinizi düşündüğümüz bilgileri sizinle paylaşmak için kişisel bilgilerinizi kullanabiliriz. Sistemimizde bulunan size ait herhangi bir bilginin hatalı ya da eksik olduğunu düşünüyorsanız bize yukarıda e-posta adresinden ulaşarak bu bilgiyi düzeltmemizi isteyebilirsiniz. Doğru olmadığı anlaşılan bilgileri hemen düzeltiyoruz.

 

KULLANIM ŞART VE KOŞULLARI

Web sitemize hoş geldiniz. Bu siteyi kullanmaya devam ettiğinizde aşağıda belirtilen şart ve koşullara uymayı kabul ediyorsunuz demektir. Bu şart ve koşullar ve Gizlilik İlkeleri, NOMADİCTURKİYE'nun web sitesi kanalıyla sizinle kuracağı ilişkiyi belirler. Bu şart ve koşulların herhangi bir bölümü veya maddesini kabul etmiyorsanız lütfen web sitesini kullanmayınız.

-Bu dokümanda, " NOMADİCTURKİYE " ya da "biz" ibareleri Harbiye Mahallesi Bostan Sokak Hayat Apartmanı No: 4 / 5 Şişli - İSTANBUL adresinde mukim ve bu web sitesinin sahibi olan NOMADİCTURKİYE'yu belirtir.

-Bu web sitesinin kullanımı aşağıdaki kullanım koşullarına bağlıdır:

-Bu web sitesinin sayfalarındaki içerik genel bilgi edinme amaçlı verilmiştir ve haber verilmeden değiştirilebilir.

-Bu web sitesi kullanım tercihlerini belirlemek için çerezler kullanır.

-Ne Burcu Tandoğan, ne de üçüncü kişi ve kurumlar bu web sitesinde verilen bilgilerin doğruluğu, bütünlüğü, zamanlaması, uygunluğu ve performansıyla ilgili bir güvence veya garanti vermemektedir. -Bu siteyi kullandığınızda sitedeki bilgilerin ve belgelerin hatalı ya da eksik olabileceğini kabul etmiş olursunuz. Bu bilgilerdeki eksik veya hatalardan dolayı oluşabilecek zararlardan NOMADİCTURKİYE sorumlu değildir.

-Bu sitedeki bilgi ve malzemeleri kullanımınız sonucu ortaya çıkabilecek riskler tamamen sizin sorumluğunuzdadır ve NOMADİCTURKİYE bu zararlardan mesul tutulamaz. Bu sitede yer alan ürün, hizmet ve bilgilerin sizin ihtiyaç ve gereklerinize uygunluğunun kontrolü sizin sorumluğunuzdur.

-Bu sitede yer alan içeriğin tüm hakları NOMADİCTURKİYE'ya aittir. Tasarım, düzenleme, grafik, çizim, resim, fotoğraf, görüntü ve üçüncü şahıslara ait resimleri içeren fakat bunlarla sınırlı olmayan tüm görsel ve yazılı malzemenin yeniden kullanımı, bu belgenin içinde yer alan telif hakkı maddelerinin izin verdiğini durumların dışında kesinlikle yasaktır.

-Bu web sitesinde yer alan ve NOMADİCTURKİYE'ya ait olmayan tüm ticari markalar sitede belirtilmiştir.

-Bu sitenin ve içeriğinin izinsiz kullanımı tazminat ve ceza davalarına yol açabilir.

-Bu site başka sitelere bağlantılar içerebilir. Bu bağlantılar kullanım ve bilgiye erişim kolaylığı için verilmektedir. Verilen bağlantılar NOMADİCTURKİYE 'nun bu siteleri önerdiği veya desteklediği anlamına gelmemektedir. NOMADİCTURKİYE bu sitelerdeki içerikten sorumlu değildir.

-Bu sitenin kullanımı ve kullanımından doğabilecek anlaşmazlıkların çözümü için Türk kanunları geçerlidir ve Türkiye mahkemeleri yetkilidir.