TESLİMAT VE İADE BİLGİLERİ

Teslimat

Ürünler aynı gün yola çıkmakta ve bulunduğunuz şehre bağlı olarak 4 ya da 5 iş günü içinde teslim edilmektedir.  Cumartesi, Pazar, resmi tatillerde ve haftaiçi 17:00'dan sonra verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilebilmektedir.

 Türkiye sınırları içindeki siparişlerinizin MNG kargo ile, yurt dışı gönderimleri Inter kargo ile yapılmaktadır.

İade

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 10 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz:

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 10 gün içerisinde işleme alınmalıdır. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 10 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Güneş Gözlüğü, Mayo, Bikini ve Tüm Plaj Ürünleri ve Takı kategorisindeki ürünlerde iade ve değişim yapılamamaktadır.

İade edeceğiniz ürünü, faturasının arkasında bulunan “İade Formu” nüshasını doldurarak, paketi hasar görmemiş, ürünün kullanılmamış hali ve tüm aksesuarlarıyla birlikte, MNG ile karşı ödemeli olarak göndermenizi rica ederiz.

MNG Kargo Müşteri Kodu: 329801265

 


Faturasız gönderilen iade ve değişim ürünleri tarafımızca kabul edilmeyecektir. İadenizi gönderdikten sonra, gerekli olması halinde sizden kargo firmasının sizinle paylaşmış olduğu gönderi kodunuz talep edilebilir. Sorun yaşamamanız adına, gönderi kodunuzu lütfen saklayınız.Satın aldığınız ürün tarafınıza ulaştıktan sonra ürünü iade etmek istediğiniz takdirde, ürün bedeli size iade edilmektedir. İade ile ilgili her türlü sorunuzu [email protected]  adresine yazabilirsiniz.

 

Tarafınnza ulaşmış siparişlerin iptali ve iadesi ürünler 7-14 iş günü içinde, ödemenin gerçekleştirildiği şekilde yapılmaktadır. Kredi kartı ile ödemesi yapılan siparişlerin iadesi, ödeme yapılan kredi kartına 1-7 iş günü içinde yapılmaktadır. Ödemenin kredi kartına taksit seçeneği ile yapıldığı takdirde ise ürün bedeli taksit adedi kadar bölünerek her ay ödemenin yapıldığı kredi kartına iade edilecektir. Havale/EFT ile yapılan ödemelerde ise, iade müşteri adına kayıtlı hesap bilgileri alınarak Havale/EFT yoluyla 1-7 iş günü içinde gerçekleştirilmektedir.

Değişim

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 10 gün içerisinde ürünü faturası ile birlikte tarafımıza gönderebilirsiniz. Değişim, satın almış olduğunuz ürün/ürünlerde beden değişikliği ile sınırlıdır. Değişim yapılmasını istediğiniz ürünü, faturasının arkasında bulunan “İade Formu” nüshasını doldurarak, paketi hasar görmemiş, ürünün kullanılmamış hali ve tüm aksesuarlarıyla birlikte, siparişinizi teslim eden kargo firması ile karşı ödemeli olarak göndermenizi rica ederiz.

Faturasız gönderilen değişim ürünleri tarafımızca kabul edilmeyecektir.


Değişim ürününüzün bize ulaşması için acente kodumuzu kargo şube yetkilisine belirtmeyi unutmayınız.

MNG Kargo Müşteri Kodu: 329801265